Sıradaki içerik:

Çift maske takmak daha mı koruyucu? İşte cevabı

e
sv

5 Şubat 2021 – BİM mağazalarında uygun fiyatlı elektronik ürünler!

9 okunma
avatar

By_sHaDoW

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

BİM her hafta olduğu gibi 5 Şubat haftasında da satışa sunacağı teknoloji ürünleri ile müşterilerini cezbetmeye devam ediyor. Bu haftanın teknoloji ürünleri ise yüz takip özellikli telefon tutucu, Polosmart gaming klavyeKablosuz masaüstü jarj, FM Transmitter ve 2 USB giriş şarj, selfie ışığı ve telefon tutucu tripod vb birçok fırsat ürünü olarak karşımıza çıkıyor.

5 Şubat 2021 – BİM mağazalarında uygun fiyatlı elektronik ürünler!

Bilindiği üzere elektronik ürünler perakende zincirlerinin en önemli reklam malzemeleri haline geldi. Bu ürünler BİM vb marketlerde düzenli olarak her hafta uygun fiyatları ile satışa sunularak kullanıcıların ilgisini çekmeye devam ediyor.

BİM bu hafta ise yüz takip özellikli telefon tutucu, Polosmart gaming klavyeKablosuz masaüstü jarj, FM Transmitter ve 2 USB giriş şarj, selfie ışığı ve telefon tutucu tripod, HP stereo kulaklık, Polosmart şarj edilebilir kablosuz mouse, taşınabilir şarj aleti,  Polosmart 4K HDMI kablo özellikleri, mikrofonlu kablolu kulaklık, Gaming kulakiçi kulaklık ve mıknatıslı şarj ve data kablosu gibi ürünleri satışa sunmaya hazırlanıyor. Bu modeller için belirlemiş olduğu fiyatlara ve cihaz özelliklerine gelin hep birlikte göz atalım.

Yüz takip özellikli telefon tutucu

360 derece dönüş Nesne ve yüz takibi Akıllı çekim VLOG Portre geçişi Tripod uyumlu Güzellik filtresi 2 yıl garanti

Fiyatı: 119 TL

Polosmart gaming klavye

2 yıl garanti

Fiyatı: 54 TL

Kablosuz masaüstü jarj

10 W hızlı şarj 1 m type-c şarj kablosu Boyutu: 96×6.3 mm

Fiyatı: 34,90 TL

FM Transmitter ve 2 USB giriş şarj

2 USB çıkışlı Güvenli kullanım MP3 çalma TF flash kart Çağrı cevaplama

Fiyatı: 29,90 TL

Selfie ışığı ve telefon tutucu tripod

3 farklı ışık mod Ayarlanabilir esnek telefon tutucu 2 m USB kablo 360 derece dönebilen başlık 210 cm’ye kadar yükseltilebilen tripod 2 yıl garanti

Fiyatı: 139 TL

BİM 5 Şubat Cuma günü kataloğunda, elektrikli ev aletlerinden tekstile, beyaz eşyaya kadar, herkese hitap eden birçok teknoloji ürünü yer alıyor. Bu teknoloji ürünlerinin hangileri olduğunu merak ediyorsanız, burayı tıklayarak detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

2020 Hyundai i20 40 bin TL'ye varan indirimlerle satışta!2020 Hyundai i20 40 bin TL’ye varan indirimlerle satışta!Otomobil BİM

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli