Sıradaki içerik:

YouTube’un sevilen özelliği iPhone’dan sonra Android’e de geldi

e
sv

Asus ROG Phone 5 canavar gibi olacak!

11 okunma
avatar

By_sHaDoW

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Akıllı telefon pazarının suskun isimlerinden biri olan Asus, 2021 yılında daha agresif bir performans sergilemeye hazırlanıyor. Tayvan merkezli teknoloji devi, yakın zamanda yeni nesil oyun telefonunu duyurmaya hazırlanıyor. Ancak bu modelin ismi ROG Phone 4 yerine, ROG Phone 5 olacak. Yeni edindiğimiz verilere göre Asus, dev oyun firması Tercent Games ile de ortaklığa gidiyor ve yeni oyun canavarını 10 Mart gününde tanıtmaya hazırlanıyor.

Asus ROG Phone 5 canavar gibi olacak!

Sızdırılan detaylar telefonun oldukça güçlü olacağını bizlere söylüyor. Buna göre Asus ROG Phone 5 gücünü Snapdragon 888 yonga setinden alacak. Bu işlemciye ise 12 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanının eşlik etmesi bekleniyor. Asus ROG Phone 5, oyun deneyiminizin yarıda kalmaması konusunda da oldukça iddialı gözüküyor. Zira cihaz, bünyesinde 6.000 mAh’lik bir bataryayı barındıracak ve bu da en azından kağıt üzerinde oldukça yeterli.

Ayrıca şarjınız bitse bile çok kısa bir zaman dilimi içerisinde yüzde 100’e ulaşabileceksiniz. Çünkü 65W hızlı şarj desteği modele sağlanıyor ve bu da kullanıcılar için oldukça önemli bir detay. Bakalım Asus ROG Phone 5, beklentileri karşılayabilecek mi? Bunu hep birlikte bekleyip göreceğiz. Siz de telefon hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli