Sıradaki içerik:

OPPO 2021 Yılında Mobil Pazarı Yeniden Şekillendirecek! Nasıl mı?

e
sv

Galaxy Buds Pro Fiyatıyla Çok Üzecek; İşte Can Yakacak Olan O Rakam

25 okunma
avatar

By_sHaDoW

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Galaxy Buds Pro

Samsung’un Galaxy S21 serisiyle beraber duyuracağı Galaxy Buds Pro, yüksek fiyatı ile bekleyenlerini çok mutlu etmeyecek.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yeni yıl için hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor. Ocak ayının başlarında Galaxy S21 serisini tanıtacak olan dev üretici, ek olarak bir de yeni nesil kablosuz kulaklığını duyuracak. Neyden bahsettiğimizi herkes zaten çok iyi biliyor. Haftalardır tartıştığımız Galaxy Buds Pro; son zamanlarda gündemimize oldukça fazla konu oldu. Şimdi bu kulaklığın, özelliği dışında fiyatı hakkında öne çıkan bazı haberler var. Ancak görünüşe bakılırsa Galaxy Buds Pro’nun fiyatı da pek tatmin edici olmayacak. Zira öncekilere nazaran oldukça yüksek bir maliyete sahip olacak.

Galaxy Clup kaynağından gelen bir habere göre yeni Galaxy Buds Pro, 280 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak. Bu rakam, halihazırda piyasada bulunan Galaxy Buds’ların üzerinde bir maliyete denk gelecek. Ancak buna çok da şaşırmamak gerek. Hatırlarsınız Galaxy Buds’un halefi olarak gelen Galaxy Buds Live’da, oldukça yüksek bir maliyete sahipti. Fakat Galaxy Buds Live’in bir önceki Galaxy Buds’dan farklı kılan alternatifleri vardı. Şimdi ise Galaxy Buds Pro’yu da diğer kulaklıkların hepsinden farklı kılacak özellikleri olacak. Yeni nesil aktif gürültü engelleme özelliği ve pek çok daha yenilik bu kulaklığın öne çıkan özellikleri arasında olacak.

Genel olarak baktığımızda Samsung, giyilebilir teknoloji ve kablosuz kulaklık işinde artık daha iyi bir yere geldi. Yani bu nedenleri ele alacak olursak, fiyatın yükselmesini de artık normal karşılamamız gerekebilir. Zira Airpods’ların fiyatlarını hiç tartışmak dahi istemeyiz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli