Sıradaki içerik:

Android 12’nin bir özelliği daha belli oldu!

e
sv

Huawei bu yıl neler tanıtacak? İşte merakla beklenen o ürünler!

10 okunma
avatar

By_sHaDoW

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Amerika’nın eski başkanı Donald Trump yüzünden yaptırımlar ile karşılaşan ve bu süreçte Android lisansını kaybeden Huawei zor günler geçirmişti. Ancak bu zor günleri üretmiş olduğu cihazlar ile hafif atlatan Huawei, 2020’yi başarılı bir şekilde kapatmıştı.

Dünyanın en iyi fotoğraf çeken telefonu unvanını hala elinde bulunduran Huawei, görünüşe göre yükselişini 2021’de de devam ettirecek. Çinli teknoloji devi bu yıl birbirinden güçlü cihazlar ile karşımıza çıkacak. Biz de bu cihazları sizler için bir araya getirdik.

Huawei ilk olarak önümüzdeki aylarda Huawei P50 ailesi ile karşımıza çıkacak. Kirin 9000 serisi yonga setinden gücünü olacak amiral gemisi bu modellerden sonra yeni katlanabilir telefonu olan Huawei Mate X2 tanıtılacak. Ancak bu model yine 2.000 doların üzerinde olacak gibi görünüyor.

Huawei P50

Akıllı saat alanında başarılara imza atan firma bu yıl Huawei Watch 3 serisini de tanıtacak. Hem iOS hem de Android ile uyumlu olacak bu akıllı saatleri, Freebuds 4 kulaklıklar izleyecek.

Huawei’nin tablet alanını da boş geçmeyeceği söyleniyor. Çinli dev bu yıl Huawei MatePad 2 ve Pro 2 ile karşımıza çıkacak. 2021’in sonlarına doğru Mate serisi tekrardan gündeme gelecek ve Huawei Mate 50 ailesi tanıtılacak.

Çinli firmanın yeni ürünleri ile yine başarılara imza atacağı ortada. Umarız ABD krizi en kısa sürede çözülür ve Huawei yeni işlemci üretmeye başlar ve Android lisansını tekrardan geri kazanır.

Huawei’nin 2021’de tanıtacağı cihazlar

Huawei Mate X2 Huawei P50 Huawei P50 Pro Huawei P50 Pro+ Huawei Watch 3/GT3 Huawei MatePad Pro 2 Huawei MatePad 2 Huawei Freebuds 4 / 4i Huawei Mate 50 Huawei Mate 50 Pro Huawei Mate 50 Pro+/RS Huawei Freebuds Pro 2 Android Huawei Huawei MatePad Pro Huawei FreeBuds Pro iOS

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli