Sıradaki içerik:

Türk Telekom SEBA teknolojisi ile dünyada bir ilke imza atıyor

e
sv

MediaMarkt Torium mağazası açıldı

5 okunma
avatar

By_sHaDoW

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bu kapsamda MediaMarkt Türkiye, 29 Ocak tarihinde İstanbul’da Torium AVM’deki mağazasının açılışını, sunduğu özel indirimlerle birlikte gerçekleştirdi.

MediaMarkt Torium mağazası açıldı

Türkiye’nin en geniş satış alanına sahip elektronik perakendecisi MediaMarkt, Türkiye’de yeni konumlarda teknolojiseverlerle buluşmaya devam ediyor. Pandemi koşullarında dahi hem yeni mağazalar açan hem de mevcut mağazalarını yenileyen MediaMarkt Türkiye, son olarak da İstanbul’da Torium AVM’de yeni mağazasının açılışını gerçekleştirdi. Açılışta teknolojiseverlere özel indirimler de sunuldu.

Açılışta konuşan MediaMarkt Türkiye Operasyondan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi (COO) Hulusi Acar MediaMarkt olarak online ve fiziksel mağaza pazarlama stratejilerini bir bütün olarak ele aldıklarını, yatırımlarını da bu doğrultuda gerçekleştirdiklerini söyledi. Acar “Pandemi sürecinde online mağazamız mediamarkt.com.tr ile oldukça başarılı bir performans sergiledi, bununla birlikte MediaMarkt olarak fiziksel deneyimin öneminin de farkındayız. Biz; farkımızı sunduğumuz deneyimle yaratıyoruz, mağazalarımızda da teknolojiseverlere “en iyi deneyimi” yaşatmayı hedefliyoruz. Yani onlara sadece ürün satın alabilecekleri bir mağaza sunmuyor, onlara; ürün hakkında uzman kişilerden bilgi alabilecekleri, en doğru yönlendirmelerle ürün alternatiflerini öğrenebilecekleri, istedikleri ürünü deneyimleyebilecekleri, sadece satış öncesi ve sırasında değil satış sonrasında da çeşitli hizmetler alabilecekleri bir mağaza ortamı sunuyoruz. Bu nedenle mağazalarımıza yatırım yapmaya, sunduğumuz imkanları iyileştirmeye ve yarattığımız istihdam ile topluma katkı sağlamaya devam edeceğiz” diye konuştu.

iPhone 11 fiyatında bomba indirim! Bu fırsat kaçmaz!iPhone 11 fiyatında bomba indirim! Bu fırsat kaçmaz!Güncel MediaMarkt

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli