Sıradaki içerik:

OPERASYON: ORPHİX VENOM

e
sv

MIUI 12.5 Güncellemesi Çok Yakında Geliyor

39 okunma
avatar

By_sHaDoW

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Xiaomi, MIUI 12 ile 13 arasında yer alacak yeni güncellemesi MIUI 12.5 için düğmeye bastı. Bu ay bir çok cihaz bu güncelleme ile tanışabilir.

Xiaomi, MIUI 12 ile 13 arasında yer alacak yeni güncellemesi MIUI 12.5 için düğmeye bastı. Bu ay bir çok cihaz bu güncelleme ile tanışabilir.

Çinli teknoloji devi Xiaomi, MIUI 13’ün piyasaya sürülmesinden sonra, kullanıcı arayüzünün ara bir versiyonunun piyasaya sürüleceğini duyurmuştu. MIUI 12.5 olarak isimlendirilmesi beklenen bu güncellemenin çok yakında geleceği ise bugün ortaya çıktı.

Yazılım departmanı başkanı Jin Fan, güncellemenin zamanlaması hakkında konuştu. Jin Fan, MIUI 12.5’in Aralık ayı içerisinde piyasa sürüleceğinin altını çizdi. Bu açıklamadan, önümüzdeki günlerde başta amiral gemisi ve üst segment Xiaomi/Redmi modellerinin yeni güncelleme ile tanışacağını çıkarabiliriz.

MIUI 12.5 hangi yenilikler ile gelecek?

MIUI 12.5’te; başlangıç ​​sayfası, güç düğmesine basıldığında kullanılan arayüz, ses kontrolü, açık uygulamalar ve bildirimler, klasörleri açmak ve uygulamaları başlatmak için geliştirilmiş animasyon, tam masaüstü modu ve daha fazla güvenlik için yaklaşık kullanıcı konumu dahil olmak üzere arayüz değişiklikleri bekleniyor.

Xiaomi, bazı akıllı telefonlar için Android 11 ile birlikte MIUI 12.5’i piyasaya sürecek. Ancak Android 10 sürümünde de bu arayüz kullanılabilecek.

Şimdilik Çinli teknoloji devi hangi cihazlarının bu ara arayüz güncellemesini alacağını açıklamadı. Ancak tahminde bulunacak olursak, son 1 yıl içerisinde çıkan tüm üst segment Xiaomi ve Redmi modellerinin en geç Ocak ayında güncelleme alacağını söyleyebiliriz. Güncelleme konusunda elini hızlı tutan Xiaomi, bu sürümde de aynı performansı sergileyecek gibi görünüyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli