Sıradaki içerik:

Huawei Smart Screen S Fiyatı Açıklandı

e
sv

OnePlus Watch Wear OS ile Gelecek

29 okunma
avatar

By_sHaDoW

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

OnePlus Watch Wear OS ile Gelecek

Pete Lau açıkladı; BBK Holding çatısı altındaki OnePlus, yeni “Watch” modelinde Google Wear OS’den yararlanacak! Tıpkı OPPO Watch gibi….

Uzun zamandır kendi akıllı saatini pazara sunmayı hedefleyen BBK Holding’in güçlü şirketlerinden OnePlus, “Watch” modelini Google’ın Wear OS’i ile sentezleyecek. Kendine has bir kitlesi olan ve 2020 yılına kadarki süreçte yalnızca üst segment telefonlar üreten şirket, bu yıl birkaç orta segment model ile karşımıza çıkmıştı. Kulaklıklarıyla da sektöre yatırım yapan OnePlus, yakın zamanda akıllı saatiyle de güç kazanacak.

Diğer akıllı saatlerin aksine hakkında çok az bilgiye sahip olduğumuz OnePlus Watch, şirketin telefonlarda sağladığı başarıyı giyilebilir teknoloji pazarında da elde etmesi için bir anahtar olarak görülüyor. Bu doğrultuda geliştirilen saat, şirketin CEO’su Pete Lau tarafından dillendirildi. Lau, yeni akıllı saatin Google Wear OS ile birlikte geleceğini duyurdu.

Yaptığı bir röportajda “Wear OS, Android telefonlar ve Android TV’ler arasındaki en iyi bağlantıyı gerçekleştirebilmek için Google’la çalışıyoruz. Google’da buna yeşil ışık yakıyor.” şeklinde açıklamalar yapan Pete Lau, saat hakkında daha fazla bilgi veremeyeceğini söyledi. Bunların dışında şirket tarafından ortaya çıkartılan herhangi bir bilgi bulunmazken, yeni akıllı saatin 2021 yılı içerisinde tanıtılacağını söyleyebiliriz.

Peki siz Wear OS hakkında ne düşünüyorsunuz? OPPO Watch’da da yer alan bu işletim sistemi diğer üreticilerinin işletim sistemlerine göre ne gibi avantajları beraberinde getiriyor? Yorumlarınızı bekliyoruz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli