Sıradaki içerik:

THY Teknik AŞ, İlk Yerli ve Milli Sunucu ve Modemi Üretti

e
sv

OPERASYON: ORPHİX VENOM

53 okunma
avatar

By_sHaDoW

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bu sınırlı süreli etkinlik ile Lavos’a sahip ol, şimdi PC’de

Sentient’ler geri döndü. Warframe’leri devre dışı bırakmak için akıllıca dürtülerle donatıldılar ve düşman gemilerini ele geçirmeyi hedefliyorlar. Necramech’ini konuşlandır veya Operasyon süresince akınları karşılamada kullanmak için Baba’dan bir adet ödünç al. En yeni Warframe, Lavos’un Kalıplarını ve daha fazlasını elde etmek için mümkün olduğunca hayatta kalmaya bak!
Operasyon: Orphix Venom sınırlı süreli bir etkinliktir ve PC için 18 Ocak TR yerel saati 22:00’de sona erecek.

BİLMEN GEREKENLER
Warframe’in tehdit altındayken, düşman gemilerini Sentient’lerin ele geçirmesine karşı savunmak için Nechramech’ine güvenmelisin. Henüz bir Necramech’in yoksa, Operasyon alanında kullanabileceğin birkaç tane bulacaksın!
Pusuya düşürülen Grineer ve Corpus gemilerine çık, ve yeni Sentient düşmanları ile karşılaşmaya hazır ol. Orphix’ler, nakil işlemlerini kesintiye uğratmak ve hasara yol açmak için sinsice tasarlanmıştır. Zehirli Orphix Dalgalarını hesaba katarak ve Sentient Kontrol sayacını %100’ün altında tutarak, Necramech’inin ve Operatörünün gücüyle onları ortadan kaldırman gerek. Ödüller için takas etmekte kullanacağın Fazik Hücreleri kazanmak ve istilayı bertaraf etmek için olabildiğince uzun süre hayatta kalmaya bak!
Her ne pahasına olursa olsun yenilme Tenno.

YAPMAN GEREKENLER
Operasyon: Orphix Venom kolay olmayacak ve hazırlık gerektirecek. Başlamak için “Heart of Deimos” ve “The War Within” görevlerini tamamlamış olmalısın.
Operasyon: Orphix Venom’un 3 aşaması var. Düşmanla Kolay, Orta ve Zor zorluklarda karşılaşmak için her birinde ilerle ve bu macera boyunca farklı Ödüller kazan!
ETKİNLİK ÖDÜLLERİ
Deimos’taki Necralisk’i ziyaret et ve Sentient tehdidine karşı Necramech’lerinin gücünü göstermeye istekli olan Baba ile konuş. Halihazırda Fazik Hücreler karşılığında takas edeceği bir dizi özel donanımı istiflemekle meşgul. Bunlar arasında deney üstadı ve en yeni Warframe olan Lavos Kalıplarının yanı sıra Necramech Modları ve daha fazlası da bulunuyor!

Ayrıca sadece Operasyon’u oynayarak Lavos dahil bir dizi ödülü almaya hak kazanacaksın! Fazik Hücrelerini Lavos veya diğer eşyalar için saklayıp saklamamak sana kalmış; ya da bu parçaları şansını deneyip Operasyon’dan da edinebilirsin!


– Lavos Kalıbı (Parçaları Operasyon’da bulunabilir!)
– Cedo Kalıbı (Parçaları Operasyon’da bulunabilir!)
– Necramech Modları
– Cortege ve Morgha için Archgun Skinleri
– Yeni Ayatan Heykeli
– Artı olarak Operasyon: Scarlet Spear’dan geri dönen Ödüller, Ceti Lacera Kalıbı ve Basmu Kalıbı ve daha fazlası sizi bekliyor!
PUANLAMA
İlk Operasyon Görevinde her Orphix’in başlangıç değeri 100 puandır. Savaş devam ettikçe, Orphix de gelişecek ve sana daha büyük zorluklarda daha fazla puan verecek. En zor kategoride (Dayanıklılık) Orphix değeri 200 puan olacak ve buna bağlı artacak! Puanın ne kadar yüksekse, o kadar fazla Fazik Hücresi ile ayrılırsın. Mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaya çalış – Dayanıklılık görevi için maksimum Orphix sayısı 36’dır; bu kapsamda 36’yı gördükten sonra çıkış zamanı gelmiş demektir! İlk iki Operasyon görevinde Orphix limiti 24’tür. Puanlarını maksimize etmek isteyen oyuncular Dayanıklılık seviyesine yönelmelidir!
Fazik Hücreler Operasyondaki herhangi bir görevden elde edilebilir, ancak unutma – Dayanıklılık, Orphix başına en fazla puanı verir, böylece en fazla Fazik Hücresini orada kazanabilirsin. Bu Operasyon tek başına yapılabilse de, koordineli Takımlarla kesinlikle daha iyi sonuçlar alacaksın!
KLAN LİDER TABLOSU VE KLAN KUPALARI
Oyuncular tarafından bildirilen önemli sorunlar giderildikten sonra rekabetin başlaması için 1 veya 2 düzeltmenin ardından Lider Tablolarını etkinleştireceğiz. Liderlik Tabloları yayınlandığında tüm Tenno’ları bilgilendireceğiz!
Klan Puanları, katılan tüm üyelerin en iyi puanlarının toplamına göre belirlenir. Altın Seviye Kupalar için %50 civarında üye katılımını dengeledik.

Klan Seviyesi / Puanlar:TerracottaBronzGümüşAltın
Hayalet139058601392018850
Gölge35102227569120137250
Fırtına1170075250230400457500
Dağ351002227506912001372500
Ay7425002304000silver4575000

LAVOS İLE MACERAYA ATIL


Deney üstadı Lavos ile savaşmanın yeni ve heyecan verici yollarını keşfet! Fiziki dünyanın bu manipülatörünü kullanarak Elementlere Yetenekler aşıla. Lavos ayrıca, Yeteneklerini yenilemek için bir bekleme süresi kullanarak, hiç Enerji tüketmeyen ilk Warframe’dir.

OPHIDIAN BITE
Lavos’u iyileştirmek için hedefi tüketen zehirli bir serpantin darbesiyle saldır. Tüm yetenekleri Toksin Hasarı ile doldurmak için basılı tut.

VIAL RUSH
İleri atıl, düşmanları ez ve buz gibi parçalanmış kristaller bırak. Bir sonraki yeteneğe Buz Hasarı doldurmak için basılı tut.

TRANSMUTATION PROBE
Sağlık ve Enerji Kürelerinin her ikisini de sağlayan Evrensel Kürelere ve Cephane Alımlarını da Evrensel Cephane Alımlarına dönüştüren bir Sonda yarat. Bu sonda, yakın mesafedeki düşmanlara şok verir. Elektriğe kapılan her düşman, Yetenek bekleme sürelerini bir saniye azaltır. Bir sonraki yeteneği Elektrik Hasarı ile doldurmak için basılı tut.

CATALYZE
Katalizör Sondalar Lavos’tan fırlıyor ve savaşçılara ateşli bir jel püskürtüyor. Bir düşmanı etkileyen her element için hasar ikiye katlanır. Bir sonraki Yetenek kullanımını Ateş Hasarı ile doldurmak için basılı tut.

PASİF
Enerji ve Evrensel Küreler, Lavos’a 10 saniye boyunca bağışıklık statüsü kazandırır. Bir sonraki kullanımda herhangi bir Yeteneğe ek Element Hasarı ve Statüsü doldurmak için basılı tut.

LAVOS KOLEKSİYONU

Dönüştürücü Lavos, fokurdayan bir dumandan, bilinmeyen bir sanatın unutulmuş ustası olarak ortaya çıkıyor. Koleksiyonun tamamı Lavos Warframe, Cordatus Miğfer, Transmutation Probe Dekorasyonu, Vitam Syandana ve Cedo Pompalı Tüfeği’nin yanında 3-Günlük XP ve Kredi Artırıcıları içerir.

Cömertliğini ödüllere dönüştür. Hediye verme ruhuyla, diğer oyunculara Lavos hediye edenlere özel bir Transmutation Probe Dekorasyonu verilecek!

YENİ NECRAMECH SKIN

Necramech Bruntspar Skin

İlk Necramech tasarımlarının acımasız gücünü bu Skin ile yeniden keşfet. Baba’nın deyimiyle, “Bruntspar’ın kibar ya da arkadaş canlısı olmaya niyeti yoktur.”

Operasyon: Venom Orphix sınırlı süreli bir etkinliktir! Daha fazla bilgi için Forumları ziyaret et ve Sentient işgalcilere Necramech’lerin gerçekte neler yapabileceğini göster Tenno!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli