Sıradaki içerik:

Kamerada devrim! Xiaomi Mi 11 Ultra çok konuşulacak!

e
sv

OPPO’dan beklenen hızlı şarj hamlesi geldi!

9 okunma
avatar

By_sHaDoW

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Şangay Mobil Dünya Kongresi‘nde (MWCS) OPPO, tescilli VOOC flaş şarj teknolojisini otomobillere, kamusal alanlara ve şarj aksesuarlarına genişletmeyi amaçlayan VOOC girişimini duyurdu. OPPO bu kapsamda yeni projeye devam etmek için Anker, FAW-Volkswagen ve NXP Semiconductors ile ortaklık yaptığını da duyurdu.

Şirkete göre, CTTL (Sertifikasyon laboratuvarı Çin Telekomünikasyon Teknolojisi Laboratuvarı) ortakları program için test edecek ve onaylayacak. Çin’in en büyük teknoloji sertifikasyon laboratuvarı, OPPO’nun VOOC Flaş Şarj teknolojisi için 5 yıldız derecelendirmesi verdiğini belirtelim.

Ortaklığın bir parçası olarak Anker, müşterilere VOOC Flaş şarjı temelli yeni şarj aksesuarları üretecek. FAW-Volkswagen hızlı şarjı Çin’de üretilen Volkswagen otomobillerine entegre edecek.

Öte yandan NXP Semiconductors, akıllı şehirler ve endüstriyel, otomotiv, mobil ve akıllı evler gibi sektörler için tasarlanmış akıllı ve bağlantılı çözümlere VOOC flaş şarjı getirecek.

OPPO

OPPO bugüne kadar, 2014’ten bu yana 30’dan fazla telefonunda VOOC teknolojisini tanıttı. Şirket ayrıca, 1.400’den fazla verilmiş olmak üzere dünya çapında 2950’den fazla flaş şarj patentine sahip olduğunu iddia ediyor.

Geçen yıl Temmuz ayında OPPO, gelişmiş şifreleme algoritması ve sıkı sıcaklık kontrol düzenleyicileri, 65W AirVOOC kablosuz flaş şarjı, 50W mini SuperVOOC ultra küçük taşınabilir şarj cihazı ve 110W mini flaş şarj cihazı ile 125W flaş şarjını duyurmuştu.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli