Sıradaki içerik:

Jeff Bezos Amazon’dan ayrılıyor!

e
sv

PS5’e kafa tutan telefon Black Shark 4!

12 okunma
avatar

By_sHaDoW

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Oyuncu telefonu furyasını Black Shark markası ile başlatan Xiaomi, her yıl tanıttığı yeni modeller ile büyük beğeni toplamayı başarmıştı. Yonga seti için kullandığı özel soğutma çözümleri ile daha uzun oyun deneyimi sunan Black Shark serisine yeni bir üye eklenecek. Black Shark 4 adını taşıyacak olan telefonun özellikleri bugün ortaya çıktı.

Black Shark 4 nasıl olacak?

KSR-A0 ve PSR-A0 model numaralarına sahip iki yeni Black Shark 4 akıllı telefon, kısa süre önce Google Play Console veritabanında görülmüştü. Şimdi PSR-A0 modeli, TENAA‘da resmen görüntülendi.

TENAA görüntülerine göre telefonda nokta çentikli bir ekranın yer alacağı açıkça görünüyor. Telefonun arkasında ise üst bölümün tam ortasında üçlü kamera kurulumu yer alacak. Bu kameralar yatay bir düzlem üzerine inşaa edilecek. Ancak şimdilik bu kameraların kaç Megapiksel çözünürlüğünde olacağı bilinmiyor.

Black Shark 4

Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 888 yonga seti ve 12 GB RAM‘den alacak olan telefonun 256 GB ve 512 GB‘lık dahili depolama birimi ile gelmesi bekleniyor. Muhtemelen Snapdragon 888’i soğutmak ve daha uzun oyun deneyimi sunabilmek için özel bir sistem kullanılacak.

Kutusundan Android 11 işletim sistemi ile çıkacak olan telefonda minimumda 4.500 mAh kapasiteli batarya bulunacak. Yazılım tarafına geçecek olursak, oyun performansını artırmak için arkaplandaki uygulamaları otomatik olarak durduracak optimizasyon araçlarının bu telefonda yer alacağını belirtelim.

3000 - 3500 TL arası en iyi akıllı telefonlar - Şubat 20213000 – 3500 TL arası en iyi akıllı telefonlar – Şubat 2021Mobil Google Xiaomi Android PlayStation PlayStation 5 Android 11 Black Shark

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli