Sıradaki içerik:

OPPO’dan beklenen hızlı şarj hamlesi geldi!

e
sv

PUBG Mobile 2 ne zaman çıkacak belli oldu!

9 okunma
avatar

By_sHaDoW

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Çinli Tencent Games’in geliştirdiği PUBG Mobile, çıktığı günden bu zamana kadar en çok oynanan oyunlar arasındaki liderliğini korumayı başarmıştı. Güncellemeler ile sürekli oyuna yenilikler ekleyen Tencent Games, şimdi köklü bir yenilik yapmayı planlıyor. PUBG Mobile 2 ile karşımıza çıkması beklenen Tencent’in yeni planları bugün sızdırıldı.

Gelen bilgilere göre PUBG Mobile 2‘de yeni haritalar olacak. Yeni grafikler, araçlar, kıyafetler ve yeni karakterlerin geleceği yeni oyunun önümüzdeki haftalarda tanıtılması bekleniyor.

Yine iOS ve Android platformalarına gelecek olan PUBG Mobile 2’nin yine ilk oyun gibi ücretsiz olarak sunulacak. Ancak şimdilik konuyla ilgili resmi açıklama yok. Bu yüzden ilk oyundaki karakterinizi ikinci oyuna aktarıp aktaramayacağız bilinmiyor.

Ya sil baştan herkes sıfırdan başlayacak ya da oyuncular karakterlerini yeni oyuna aktarabilecek. Bu henüz netlik kazanmadı.

Rumor: PUBG Mobile 2 may release next week.

– Set in 2051
– New map
– Futuristic style, utilizing gadgets
– Supports Android/iOS
– Will be announced next week
(presumably at PGI.S, are we going to see another Diablo Immortal incident?)

Info translated from Weibo pic.twitter.com/l3g0TOSKrU

— PlayerIGN (@PlayerIGN) February 23, 2021

Yine Tencent Games tarafından geliştirilecek olan oyunun 2051 yılındaki PUBG evreninde geçeceği söyleniyor. Hal böyle olunca oyunda gelecekten gelen araçlar ve silahların da olabileceği gündeme gelmiş oluyor. Bakalım bizleri nasıl bir PUBG bekleyecek?

Peki siz yeni PUBG, gelecekte geçer ve askeri yapısından uzaklaşırsa ilk oyun gibi zevkle oynar mısınız?

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli