Sıradaki içerik:

Ekşi Sözlük mafyası Telegram’da!

e
sv

Realme Narzo 30 yargı dağıtmaya geliyor

8 okunma
avatar

By_sHaDoW

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Realme’nin alım gücü düşük ülkeler için geliştirdiği bütçe markası Narzo, 2020 yılının Mayıs ayında ilk modeli ve Eylül ayında ise Narzo 20 ile karşımıza çıkmıştı O zamandan beri tempo yavaşlamadı. Şimdi de Realme Narzo 30 serisi piyasaya sürülmek üzere.

Şirket, hayranlarına yeni serinin kutu tasarımı hakkında anket yaptı. Bu ankette Narzo 30‘un kutu tasarımları gösterildi. Tüm kararlarımızı hayranlar alıyor ve biz de Narzo için aynı şeyi yapıyoruz diyen firma çok yakında yeni model ile karşımıza çıkacağının sinyallerini de vermiş oldu.

Narzo 30

Realme ekibi, yaklaşan modellerle dalga geçmenin yanı sıra, Narzo telefon hattının artık 3 milyon kullanıcıya sahip olduğunu da duyurdu. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Narzo 20 modeller satışa sunulduğu ilk haftasında 230.000 birim satmayı başardı.

Uygun fiyata performans canavarı olarak da bilinen Narzo ailesinin Türkiye pazarına da giriş yapacağı söyleniyor.  Narzo 30’un kutu tasarımlarına bakacak olursak kalın bir yapıda olacağı açıkça görünüyor. Bu yüzden telefonun kutu içeriğinden büyük ihtimalle şarj adaptörü de çıkacak. 

Bildiğiniz gibi şarj adaptörünü kaldıran firmalar bu sayede nakliyede büyük kolaylık yaşamıştı. Daha az yer kaplayan telefonlar şirketlere artı yönde etki etmişti. Ancak kullanıcılar bu durumu kolay kabullenemedi. Bu yüzden Narzo 30 yükselişini korumak için şarj adaptörüne kutu içeriğinde yer verebilir.

Xiaomi Mi 11 Türkiye fiyatı ile üzecek!Xiaomi Mi 11 Türkiye fiyatı ile üzecek!Mobil realme

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli