Sıradaki içerik:

PUBG telefonu Nubia Red Magic 6 yargı dağıtacak!

e
sv

Redmi Note 10 Pro Max orta segmenti karıştıracak

10 okunma
avatar

By_sHaDoW

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

2021 yılı pandeminin hafiflemesi ile telefon sektöründe hareketlenmeler yaşandı. Firmalar birbiri arkasına hızlı bir şekilde yeni modellerini tanıtmaya başladı. Bu furyada Xiaomi de bayrağı eline aldı ve en önde koşmaya başladı. Xiaomi’nin alt markası olan Redmi, çok yakında karşımıza Redmi Note 10 Pro Max ile çıkacak. Orta segmenti karıştıracak olan telefonun özellikleri ise bugün belli oldu.

Redmi Note 10 Pro Max özellikleri belli oldu

Gelen bilgilere göre; Redmi Note 10 Pro Max’in 6 GB RAM ve 8 GB RAM‘li sürümleri bulunacak. 128 GB ve 256 GB dahili depolama birimi seçenekleri ile gelecek olan telefonun mavi, siyah ve bronz renk seçenekleri bulunacak.

Gücünü Qualcomm’un yeni nesil yonga seti olan Snapdragon 768G‘den alacak olan telefon 5G konusunda orta segmentin en hızlısı olacak. Telefonda henüz çözünürlüğü bilinmeyen 120 Hz tazelemeli ekran yer alacak. Bu ekran muhtemelen fiyatı uygun tutmak adına LCD panelli olacak.

Redmi Note 10 Pro Max

108 Megapiksel ana kamera ile gelecek olan telefonda dörtlü kamera kurulumuna yer verilecek. 5.050 mAh kapasiteli bataryadan beslenecek olan telefonun fiyatı henüz bilinmiyor. Ancak bu denli güçlü donanıma sahip olan bir telefonun 350 dolar bandını biraz aşacağı söyleniyor.

4 Mart 2021 tarihinde tanıtılması beklenen Redmi Note 10 Pro Max, ilk olarak Çin ve Hindistan pazarında satışa sunulacak. Türkiye’ye de gelmesini beklediğimiz telefon çok konuşulacak gibi görünüyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli