Sıradaki içerik:

TOPLULUK TARAFINDAN OLUŞTURULAN YENİ WARFRAME’İN BİR PARÇASI OL

e
sv

Tecno Mobile Camon ve Spark modelleri ile karşımızda

64 okunma
avatar

By_sHaDoW

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bugün heyecanla beklenen Tecno Mobile iki yeni telefonu Camon ve Spark modelleri ile Türkiye pazarına resmen giriş yaptı. Peki telefonlar bize ne sunuyor?

Farklı farklı üreticilerin  ülkemiz pazarına giriş yaptıklarını görüyoruz. Bunlardan birisi de Tecno Mobile oldu. Bir süredir heyecanla beklenen Camon ve Spark modelleri Vodafone Online ve Vodafone Shop mağazalarında satışa sunuldu. Peki telefonlar bize ne sunacaklar?

Telefonlar her bütçeye göre olduğunu söylemek lazım. Önümüzdeki günlerde detaylı olarak incelemelerini de yapacağız. Bizi en çok şaşırtan şey ise markanın HiOS 5.5 arayüzü oldu. Bu fiyat segmentinde kendi arayüzünü sunmak ve Android One altına gizlenmemek oldukça etkileyici görünüyor.

 

 

Camon ve Spark modelleri ile karşımıza çıkıldı. Camon 12 Air modeli daha çok kamera odaklı bir yapı sunarken Spark 4 Lite modeli ise fiyat odaklı bir çizgide gidiyor.

● Kamera odaklı CAMON 12 Air – 4GB RAM + 64GB ROM (128GB’a kadar yükseltilebilir), Üçlü Arka Kamera (16 + 2 + 5) MP ve 8MP AI Selfie Kamera, 6.55” Nokta Ekran ve 4000 mAh Batarya @ 1649 TL

 

● Spark 4 Lite – 8 MP Ön ve Arka Kamera, 6.52” Nokta Çentik Ekran, 2GB RAM + 32GB ROM (128GB’a kadar yükseltilebilir), 4000 mAh Batarya @ 1049 TL

 

 

Tecno Mobile Kimdir?

TECNO Mobile, ana şirketi olan Transsion Holdings için anahtar konumunda. Transsion Holdings, IDC 2019 verilerine göre Afrika pazarında cep telefonu ve akıllı telefon sıralamasında 1. sırada, global cep telefonu sıralamasında ise 4. sırada yer alıyor.

Manchester City Futbol Kulübü’nün küresel iş ortağı olan TECNO Mobile, Türkiye pazarı için de bu iş birliğini devam ettiriyor.

Bakalım telefonlar bize neler sunacak? Yakın bir dönemde test edeceğiz…

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli