Sıradaki içerik:

Asus ZenFone 8 Mini geliyor! iPhone 12 Mini’ye rakip!

e
sv

Türk Telekom müşterileri yaşadı! Çekmeyen yer kalmayacak!

11 okunma
avatar

By_sHaDoW

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Türk Telekom abonelerine çok güzel bir haberimiz var. Artık telefonunun her yerde kusursuz bir şekilde çekecek.

Elbette hali hazırda telefonunuzun çekmediği bir nokta varsa bu haberin altına yorum olarak yazabilirsiniz. Bu yorumlar Türk Telekom yetkilileri tarafından da dikkate alınmaktadır.

Türk Telekom baz istasyonu konusundaki atılımlarına hız kesmeden devam ediyor. Çekim kalitesini artırmak için kolları sıvayan Türk Telekom, yeni mobil baz istasyonları ile rakiplerine korku salacak. Artık Türk Telekom’un çekmediği yer kalmayacak gibi görünüyor.

Türk Telekom, 8 ili bünyesinde barındıran Adana Bölge Müdürlüğü’nde 2000’inci mobil sahasını hizmete açtı. 4.5G kapsaması bölge genelinde yüzde 95’ye yükseldi.

Baz istasyonu yapılacak iller

Yüksek teknoloji alanındaki yatırımlarına devam eden Türk Telekom, Türkiye’nin güneyindeki 8 ilin bağlı olduğu Adana Bölge Müdürlüğü bünyesindeki 2000’inci mobil sahasını hizmete açtı. Türk Telekom Adana Bölge Müdürlüğü; Adana, Gaziantep, Mersin, Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye, Niğde ve Kilis illerini kapsıyor.

Türk Telekom baz istasyonu

4.5G Türkiye’nin neredeyse her yerinde!

Türk Telekom Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Kıraç, konuya ilişkin değerlendirmesinde şunları söyledi: “Millî sorumluluk bilinciyle Türkiye’nin dört bir yanına yatırımlarımızı artırdık. Bu çerçevede ülkemizin güneyinde bu yıl 104 adet yeni saha açarak mobil baz istasyonu sayımızı 2000’e çıkardık. Bu yatırımlarla bölge mobil şebekemizde 2G’de yüzde 99, 3G’de yüzde 97 ve 4.5G’de yüzde 95 nüfus kapsaması sağladık. Bölgede yaşayanlar artık çok daha konforlu bir iletişim kurabilecekler.”

Türk Telekom müşterileri çok memnunTürk Telekom müşterileri çok memnunGüncel Türk Telekom 5G

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli