Sıradaki içerik:

Redmi Note 10 Pro Max orta segmenti karıştıracak

e
sv

Türkiye’de satılan Xiaomi telefonu için güncelleme müjdesi!

11 okunma
avatar

By_sHaDoW

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Xiaomi, dünyanın ilk 108 MP çözünürlüğünde kameraya sahip akıllı telefonu olan Mi Note 10 ve Mi Note 10 Pro’yu geçtiğimiz yıllarda piyasaya sürmüştü. Bu telefonlar, Android 9.0 Pie tabanlı MIUI 11 ile satışa sunulmuştu. Mi Note 10 ailesi daha sonra Android 10 ve MIUI 12’ye güncellendi. Şimdi, Türkiye’de de satılan bu ikili Android 11 güncellemesini almaya başladı.

Mi Note 10’un Çin sürümleri aslında bu güncellemeyi Ocak ayı başlarında almıştı. Şimdi ise bu güncelleme global sürüm için de yayınlandı. Xiaomi Mi Note 10 ve Mi Note 10 Pro için Android 11 güncellemesi şu anda yalnızca EEA varyantı için mevcut. Güncelleme, V12.1.3.0.RFDEUXM yapı numarasıyla geliyor ve Şubat 2020 güvenlik yamasını barındırıyor

Şu an itibariyle, bu yapı “Kararlı Beta” aşamasındadır ve bu nedenle, yalnızca sınırlı sayıda kullanıcı için kullanılabilir. Kararlı Beta sürümünde olduğu için Mart ayının başlarında bu güncellemenin nihai sürüme hızlıca kavuşması bekleniyor.

Türkiye pazarına da Mart ayı içerisinde gelecek olan Android 11 güncellemesi ile Mi Note 10 ailesi tüm sorunlarından arındığı gibi performans ve stabilite konusunda da kullanıcılarına yenilikler sunacak.

Xiaomi

Bir dizi yeni özellik ve Android 11 ile gelen API’ları barındıran bu güncelleme, Xiaomi’nin telefonlarına verdiği desteği bir kez daha gösteriyor. MIUI 13 güncellemesini de almasını umut ettiğimi Mi Note 10 ailesi bakalım Android 12 sürümüne güncellenecek mi?

Peki, siz Xiaomi telefonlarına verilen güncelleme desteğinden memnun musunuz? Gelin yorumlarda artısını eksisini tartışalım.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli