Sıradaki içerik:

Warframe | 7. Yıl Yıldönümü – Tüm Mart Boyunca Ücretsiz Ödüller

e
sv

WARFRAME TEMA FİKİRLERİ İÇİN AÇIK ÇAĞRI!

91 okunma
avatar

By_sHaDoW

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Warframe topluluğunu bir sonraki Warframe’i oluşturmaya çağırıyoruz! Resmi Topluluk tarafından oluşturulan Warframe konusu tasarım aşamalarından haberdar olun.Tema, her Warframe tasarımının temelidir. Yıllar boyunca, Fan Concepts alt forumunda ve İnternet’te sayısız harika fikirler gördük. Bu yaratıcılık, yeni bir Warframe’e hayat vermek için ihtiyacımız olan tek şey! Bir sonraki tasarıma ilham vermek istiyorsanız bir Warframe temasını bizimle paylaşın.

NASIL BAŞVURURUM

Oyunda görmek istediğiniz Warframe temasının detaylarını bu konuda paylaşın!

Öncelikli olan Tasarım aşamasında Yeteneklerle ilgilenmiyoruz. İlk hedefimiz güçlü bir tema yaratmak! Fikrini belirt ve mümkün olan en iyi şekilde hazırla.

 

KURALLAR

– Oyuncu başına bir katılım.

– Tema gönderildikten sonra değiştirilemez. Ancak, yazım hatalarını düzeltme gibi küçük değişiklikler yapmak için konunu düzenleyebilirsin. Her durumda, “Düzenleme nedeni” her zaman gözden geçirilecektir.

– Çifte tema gönderilmesi durumunda, yalnızca ilk yayınlanan dikkate alınacaktır – bu durumu kontrol ediyor olacağız!

– Konu fikri orijinal olmalıdır. Kendi fikriniz olduğu sürece başka bir yere daha önce göndermiş olduğunuz bir fikri tekrar gönderebilirsiniz!

– Genel detaylar, Warframe’in genel tasarımıyla tutarlılığı sağlamak için Dev Team tarafından gerektiği gibi değiştirilebilir.

-Konsept çizimleri dahil edilebilir, ancak son temanın nihai tasarımında veya seçiminde dikkate alınmayacaktır.

– Bu konuda mesaj alanı ayırmayın.

– Bu konuya sadece yarışma katılım içerikleri paylaşın.

– Katılım kurallarına uymayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

– Seçilen gönderi Digital Extremes’in mülkiyetine geçer.

Warframe Tema katılımlarında çifte gönderimden kaçınamayacağımızı biliyoruz. Bu nedenle, henüz sunulmamış bir konuyu göndermek için lütfen elinizden geleni yapın. Bizlerde herkes için adil bir seçim yöntemi olduğundan emin olmak için elimizden geleni yapacağız!

[saye_post id=”287″ ]

[saye_post id=”277″ ]

FİNAL TEMASI SEÇİMİ

Başvurular için son katılım 19 Mart Perşembe saat 21:00’de sona erecektir

Warframe Ekibi tüm tema gönderilerini inceledikten sonra Tasarım Konseyine sunmak için ilk 10’u seçecek!

Tasarım Konseyi, kazanan Warframe temasını belirlemek için oy kullanacak. Tasarım Konseyi oylaması 20 Mart Cuma günü saat 21:00’de başlayacak ve 26 Mart Perşembe günü saat 21:00’e kadar devam edecek.

TEMA SEÇİLDİKTEN SONRA

Topluluk sanatçısı, Eornheit, seçilen temaya dayanarak Warframe’in resmi tasarımını yaratacak! Tasarım tamamlandığında, Warframe’in Yeteneklerini tasarlamak için topluluğu bir kez daha açık bir şekilde yardıma çağıracağız. Her bir aşamayı buradan takip edebilirsin!

Topluluk tarafından yaratılan Warframe’in adı ve son tasarımı 11 Temmuz’da TennoCon 2020 Live Stream esnasında açıklanacak!

HER PLATFORM’DAN TÜM OYUNCULAR KATILABİLİR!

Warframe fikirlerinizi duymaya hazırız, Tenno!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli