Sıradaki içerik:

Huawei telefon ekranı tamirinde büyük indirim!

e
sv

Xiaomi kendini aştı! Telefonu komple ekran ile kapladı!

9 okunma
avatar

By_sHaDoW

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Çinli teknoloji devi Xiaomi, yeniliklerine tam gaz devam ediyor. Gerçek kablosuz şarj özelliğini duyurmasından sonra Xiaomi’nin inzivaya çekilemsi bekleniyordu. Ancak firma durmadı ve bugün karşımıza Quad Curved Waterfall Display adını verdiği yeni teknolojisi ile çıktı.

İsminden de anlayabileceğiniz gibi bu teknoloji ekran ile ilgili. Xiaomi, yeni teknolojisi ile telefonun yanlarının yanı sıra alt ve üst bölümünü de ekran ile kaplıyor. Yani çerçevesiz bir şekilde komple ekranı telefon ile bütünleştiren Xiaomi, bunun şimdilik bir konsept olduğunu belirtiyor.

Xiaomi Mi Mix modelleri ile zaman zaman ilginç şeyler deneyen Xiaomi, muhtemelen Quad Curved Waterfall Display teknolojisini de yine bu aile de kullanacak.

Meet our first #QuadCurvedWaterfallDisplay concept smartphone. Everything you see on the display flows over the edges smoothly and seamlessly, just like water. 🌊 #InnovationForEveryone pic.twitter.com/8pwo80qKhl

— Xiaomi (@Xiaomi) February 5, 2021

Telefonun dört bir tarafını ekran ile kaplayan Xiaomi, bu teknolojisi ile çok ses getirecek gibi görünüyor. İzleme deneyimi konusunda kullanıcılarını şaşırtacak olan Quad Curved Waterfall Display’in kullanımda nasıl olacağı ise henüz bilinmiyor.

Bu telefonu korumak için nasıl bir kılıf takılacak? Telefon düştüğünde ekran nasıl korunacak? Bu tip günlük yaşamdaki kullanım biçimlerine bakalım Xiaomi’nin yeni telefonu nasıl tepki verecek?

2021 yılı içerisinde tanıtılması beklenen Quad Curved Waterfall Display teknolojili telefon bakalım beklenen ilgiyi görecek mi?

Xiaomi Twitter

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli