Sıradaki içerik:

Biz 5G’yi Göremeden Çin 6G için Duyuru Yapacak

e
sv

Xiaomi Mi 11 Lansman Öncesinde Ekran Filmiyle Sızdırıldı

37 okunma
avatar

By_sHaDoW

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Önümüzdeki günlerde resmiyet kazanması beklenen Xiaomi Mi 11, şimdi de ekran filmiyle birlikte tekrardan gün yüzüne çıkıyor.

Akıllı telefon pazarında yeni yıla hazırlık tüm hızıyla devam ediyor. Üreticiler artık yeni amiral gemisi modellerini tanıtmak için sabırsızlıkla bekliyor. Samsung, Galaxy S21 serisi için son hazırlıklarını yaparken, Xiaomi de Mi 11 serisi için hazırlık yapıyor. Bunun gibi sırada çok daha fazla model var. Ancak şimdi ki haberimiz, Aralık ayı sonu ya da Ocak ayı başında tanıtılacak Xiaomi Mi 11 ile ilgili. Zira bu telefon hakkında artık çok fazla somut haberler gün yüzüne çıkmaya başladı.

Bir süredir çeşitli render görüntüleri ile sızdırılan Xiaomi Mi 11 modeli, hatırlarsınız son olarak bir kullanıcının cebinde görüntülenmişti. Hatta aynı gün sokaktaki bir vatandaşın elinde olduğuna dair görsellerde açığa çıkmıştı. Şimdi ise güvenilir kaynaklar, Mi 11’e ait olan yeni bir ekran filmi ortaya çıkardılar. Paylaşılan bu ekran filmi, Mi 11’in nasıl bir ekrana sahip olacağını da en ince ayrıntısına kadar gösteriyor.

Mi 11’in ekran tasarımı, tıpkı yukarıdaki ekran filminde olduğu gibi delikli bir yapıya sahip olacak. Çinli üretici üçüncü nesil ekran altı kamera teknolojisini bu modelde kullanmayacak. Yani Mi 11’de, tıpkı; Mi 10, Mi 10 Pro ve Mi 10 Ultra gibi sol üst köşeye yerleştirilmiş selfie kamerası ile donatılacak. Cihaz hakkında çok fazla konuşmaya gerek yok. Zaten önceki haberlerimizde bilmeniz gereken her şeyi sizlerle paylaşmıştık. Yani geriye kalan şeyler içinde lansmanı beklesek iyi ederiz. Zira lansmanın gerçekleşmesini de şunun şurasında 1/2 haftalık süre kaldı.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli