Sıradaki içerik:

Ekşi Sözlük mafyası Telegram’da!

e
sv

Xiaomi Mi MIX 4 tüm Xiaomi telefonlarını geride bırakacak

13 okunma
avatar

By_sHaDoW

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Xiaomi 2016 yılında piyasaya sürdüğü Mi MIX modeli ile telefon sektöründe bir devrim yaratmıştı. Yıllar içerisinde tanıtılan yeni modeller maalesef ki ilk modelin yaptığı etkiyi yapamamıştı. Ancak Xiaomi Mi MIX 4 ile bu durum değişecek gibi görünüyor.

Xiaomi Mi MIX 4 gümbür gümbür geliyor

Lei Jun, Mi fanları ile yakın zamanda yaptığı bir toplantıda Xiaomi Mi MIX 4’ün bu yıl geleceğini açıkladı. Ayrıca Mi MIX 4’ün öncekiler gibi bir amiral gemisi olacağını doğruladı. Bu, sektördeki en iyi özellikleri tanıtacağı anlamına geliyor. Lei Jun’a göre bu yıl daha çok seramik ve diğer zanaat tasarımları telefonda yer alacak.

Xiaomi Mi MIX 4, bu yıl piyasaya çıkan birçok seramik Xiaomi telefonundan biri olabilir. Ancak Xiaomi Mi MIX 4’ün neler sunacağını öğrenmek için birkaç ay beklememiz gerekecek.

Mayıs 2019’da Xiaomi Mi MIX 3 5G’nin piyasaya sürülmesinden bu yana şirket, bu seride başka bir telefon tanıtmadı. Eylül 2019’da duyurulan Xiaomi Mi MIX Alpha ise maalesef ki hiçbir zaman piyasaya çıkmadı. Bu yüzden Mi MIX 4 büyük önem taşıyor.

Xiaomi Mi Mix 4

Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 888 yonga setinden almasını beklediğimiz telefon muhtemelen ekran altı kamera özelliği ile gelecek. Tam ekran deneyimi sunacak olan telefonun fiyatının ise 999 dolardan ucuz olmayacağı söylenen telefon bakalım söylendiği gibi bir devrim yaratacak mı?

OnePlus 9 Pro kamerası ile herkesi şaşırtacak!OnePlus 9 Pro kamerası ile herkesi şaşırtacak!Mobil Xiaomi 5G

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli