Sıradaki içerik:

Bütçe dostu Xiaomi Mi 11 Lite kanlı canlı görüntülendi

e
sv

Yeni PUBG duyuruldu! PUBG New State ile bambaşka deneyim sunulacak!

8 okunma
avatar

By_sHaDoW

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG’nin uzun zamandır yeni bir oyununun çıkacağı söyleniyordu. Bugün söylentiler doğru çıktı ve PUBG New State resmi olarak duyuruldu. iPhone ve Android için duyurulan oyun, oyunculara bambaşka bir deneyim sunacak.

PUBG New State neler sunuyor?

PUBG evreni, fütüristik bir yaklaşım ile genişliyor. Mobile gelecek olan PUBG: New State, 2051 yılında geçecek. PUBG’den yıllar sonra Troi adlı yeni bir haritada geçecek olan oyun; dronlar, gelecekten gelen silahlar ve araçlar ile oyunculara fantastik bir deneyim sunacak.

PUBG New State’in ilk görüntülerine göre; oyun Call of Duty Black Ops serisi gibi yarı fütüristik askeri teknolojisine benzer bir deneyim sunacak.

PUBG New State

New State ayrıca, oyuncuların silahlarını bir maç içinde Apex Legends’ın silah eklentilerine benzer bir şekilde değiştirmelerine olanak tanıyan oyun içi silah özelleştirme seçeneklerini de sunacak.

2021’in ilerleyen aylarında beta testlerine başlanacak olan yeni PUBG’nin bu yıl içerisinde resmi olarak App Store ve Play Store’da yayınlanması bekleniyor. Yine Battle Royale türünde olacağı için ücretsiz olarak sunulacak olan oyun, yine milyonları telefon başına kitleyecek gibi görünüyor.

Şimdilik oyunda karakter seçiminin nasıl olacağı bilinmiyor. İlk oyundan karakterler aktarılacak mı yoksa herkes sıfırdan mı oyuna başlayacak henüz açıklanmadı. Muhtemelen yeni bir oyun olduğu için herkes sıfırda eşit şartlarda oyuna başlar.

Eğer PUBG Mobile’ın tutkunuysanız PUBG New State’i de seveceğinizi düşünüyoruz. Bakalım yeni oyun ilk oyun gibi başarılı olacak mı?

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli