Sıradaki içerik:

12 Şubat 2021 – BİM mağazalarında uygun fiyatlı elektronik ürünler!

e
sv

YouTube için şaka videosu çekerken vurularak öldü!

31 okunma
avatar

By_sHaDoW

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sosyal medya ile büyüyen Z kuşağı maalesef ki popüler olma uğruna karaktersizce işler yaparak gündeme gelmeye devam ediyor. Bugün maalesef ki 20 yaşındaki Timothy Wilks popüler olma uğruna hayatından oldu.

YouTube’a video çekerken canından oldu!

Aktarılan bilgilere göre; YouTube için soygun şakası videosu çekmek isteyen Timothy Wilks elinde bir kasap bıçağı alıp bir grup insanın üzerine yürümüş. Üzerine yürünen grupta yer alan David Starnes Jr. ise bir anlık panik ile olay anında Wilks’i vurmuş. 20 yaşındaki gencecik çocuk maalesef ki olay yerinde hayatını kaybetti.

David Starnes Jr. savunmasında bunun bir şaka olduğunu bilmediğini gerçekten de Timothy Wilks’in kasap bıçağı ile saldıracağını düşündüğünü belirtiyor. 

Z kuşağının maalesef ki bu tip akıllara felç geçirten hareketleri olabiliyor. Umarız bu kötü olay YouTube için video çekip şebeklik yapanlara bir ders olur. Bu arada “şaka ve kışkırtma” temalı videolarının tamamının kurgu olduğunu belirtelim. Böyle bir video çekileceği zaman orada yer alan herkesin haberi oluyor. Maalesef ki Timothy Wilks bunu doğaçlama yapayım demiş.

YouTube’da fenomen olma uğruna bu tip videolara maalesef ki daha uzu süre şahit olacağız gibi görünüyor. Tamamen kalitesiz ve niteliksiz video çöplüğüne dönen YouTube, umarız bu tip saçma olaylar için düğmeye en kısa sürede basar.

iPhone 12 öldürüyor! Şaka değil!iPhone 12 öldürüyor! Şaka değil!Mobil YouTube

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli